Orin Swift Palermo Cabernet Sauvignon 2021 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Orin Swift Palermo Cabernet Sauvignon 2021 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |
Víno má tmavě granátovou barvu. Na nose dominuje aroma zralého ovoce, ostružin a cassis, doplněné o tóny hořké čokolády, opečené chlebové kůrky a cedru. V chuti je víno plné, mohutné s tóny zralého červeného rybízu, bobkového listu a cassis. Pikantní kyselina spolu s pevnou tříslovinou přechází do dlouhého a hedvábného závěru.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 7 |




