Mayacamas Vineyards Cabernet Sauvignon 2005 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Mayacamas Vineyards Cabernet Sauvignon 2005 750ml
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |
Cabernet Sauvignon z vyšších poloh Napa Valley z Mt. Veeder. Víno má rubínovou barvu s cihlovými odlesky. Na nose i v chuti převládají maliny, sušený černý rybíz, doplněné o grafit, lístky růží a sušený šalvěj. Díky vulkanickému a nadmořské výšce vinic je víno strukturované a vrstevnaté s velmi dlouhou kyselinou, hedvábným tříslem a dlouhým elegantním závěrem.
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |
| Apelacja | Mt. Veeder |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2005 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,75% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 7 |




