Long Meadow Ranch Cabernet Sauvignon 2017 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Long Meadow Ranch Cabernet Sauvignon 2017 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
Klasický styl Cabernetu z Long Meadow Ranch, který se míchá z horských i nižiných vinic v rámci Napa Valley. Ovocný profil jde do třešní, ostružin a granátového jablka. V chuti je pak doplněn o pikantní a zemité tóny grafitu, fenyklového semínka a vanilky. Měkčí tříslovina, výrazná kyselina a vynikající práce se dřevem dává tomuto vínu výbornou texturu a velmi dlouhý závěr.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |




