Lapis Luna Red Blend 2020 750ml
Opis produktu Lapis Luna Red Blend 2020 750ml
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
Víno je strukturované a vyvážené. Na nose i v chuti dominují ovocné tóny zralých malin, červeného rybízu a ostružin, které jsou podtržené aroma fialek, hřebíčku a šalvěje. Velmi šťavnaté víno s pevnou tříslovinou, živou kyselinou a dlouhým závěrem.
Vinné párování
Skvěle se hodí k černé a šípkové omáčce. Svou elegantnost a mohutnost ukáže v kombinaci s grilovanou panenkou na švestkách a rozmarýnu.
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Central Valley |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 35% Cabernet Sauvignon 35% Merlot 25% Malbec 5% Barbera |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |





