Lail Vineyards The Henry Cabernet Sauvignon 2023 750 ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Lail Vineyards The Henry Cabernet Sauvignon 2023 750 ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
The Henry Cabernet Sauvignon to hołd dla Henry'ego Dixona, pierwszego z sześciu pokoleń tej rodziny winiarzy. To cabernet z sześciu lokalizacji w dolinie Napa. Wino ma intensywny purpurowy kolor. W nosie jest wyraziste, z aromatem świeżych malin, czarnej porzeczki i prażonego tostu. W smaku jest potężne, ale jednocześnie eleganckie, z nutami czarnych jagód, gorzkiej czekolady i czarnego pieprzu. Wino ma pikantną kwasowość, łagodne taniny i bardzo długi, wielowarstwowy finisz.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |



