Kistler Vineyards Les Noisetiers Chardonnay 2022 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Kistler Vineyards Les Noisetiers Chardonnay 2022 750ml
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
Les Noisetiers je kombinací tří lokalit na pobřeží Sonomy (Vine Hill Vineyard, Dutton Ranch a Trenton Roadhouse) a klade důraz na písčité půdy Gold Ridge v této oblasti. Vinifikace vychází z technik používaných v Burgundsku. Výsledkem je jedno z nejluxusnějších a nejkomplexnějších bílých vín vyráběných v tomto kraji, které má minerální charakter, jenž je u Chardonnay z Nového světa vzácný.
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Północne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,1% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |




