Opis produktu Freeman Ryo-Fu Chardonnay 2023 750ml
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
Ryo-fu je japonský výraz pro „chladný vánek“, což je příhodný název pro toto Chardonnay z Russian River Valley, které se utváří podle chladných větrů vanoucích od Tichého oceánu. Místní ryo-fu spolu s proslulou mlhou a písčitohlinitou půdou vytváří ideální podmínky pro pěstování tohoto vína.
Freeman Ryo-Fu Chardonnay 2023 má komplexní vůni, ve které se snoubí peckoviny, čerstvé seno, jablka a citronový krém. V chuti víno vykazuje vyváženost vysoké osvěžující kyselinky s plnými ústy nádherně zralého ovoce Chardonnay.
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Dolina Rzeki Rosyjskiej |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2003 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |




