Chateau Montelena Calistoga Petite Sirah 2022
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Chateau Montelena Calistoga Petite Sirah 2022
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |
Víno temně rubínové barvy s fialovými odlesky. Na nose i v chuti je víno intenzivní s tóny tmavého bobulovitého ovoce, ostružiny, moruše, doplněné tóny o kouře a pečeného toastu. Víno má střední tělo, pevnou tříslovinu, pikantní kyselinu a velmi dlouhý závěr.
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Calistoga |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 14,4% |
| Odmiana | 100% Petite Sirah |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 8 |




