W magazynie - towar mamy na magazynie i wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego
Belle Glos Dairyman Pinot Noir 2024 – elegancki Pinot Noir z Russian River Valley
Winiarnia Belle Glos została założona przez Josepha Wagnera jako hołd dla jego babci Lorny Belle Glos Wagner, współzałożycielki słynnej winnicy Caymus Vineyards.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Belle Glos na Czechy i Europę Środkową.Kolor: Jaskrawa karminowa czerwień.
Zapach: Czarne wiśnie i śliwki z delikatnymi nutami suszonych ziół, dymu i dębowego drewna.
Smak: Żurawina, świeże maliny i dojrzałe wiśnie uzupełnione wanilią i przyprawami do pieczenia. Doskonała struktura, delikatne taniny i świeże, długie zakończenie.
| Winnica | Belle Glos |
| Rocznik | 2024 |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
| Region | Russian River Valley, Sonoma County, Kalifornia |
| Objętość | 750 ml |
| Alkohol | 14,8 % |
| Zawartość cukru | 2 g/l |
| Taniny | 2,4 g/l |
| Czas przechowywania | 3–5 lat |
| Dojrzewanie w beczce | 9 miesięcy, 100% francuski dąb (60% nowy) |
Grillowany łosoś
Piersi z kaczki
Kotlety jagnięce
Risotto z grzybami
Dojrzałe sery
Wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu w Pradze. Jako oficjalny dystrybutor Belle Glos gwarantujemy autentyczność i prawidłowe przechowywanie każdej butelki. Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 2 500 Kč.