Bazén Tasting Pack Angels & Cowboys Rosé 2022 9+3 750ml
Opis produktu Bazén Tasting Pack Angels & Cowboys Rosé 2022 9+3 750ml
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |
Možná trochu legrační název pro tento degustační balíček růžového vína Angels & Cowboys. Víno vhodné nejen na léto a k bazénu, ale také na grilování nebo každodenní pití. Základem vína jsou odrůdy Grenache, Carignane a Syrah. Víno má lehké tělo s výraznou atraktivní kyselinkou a elegantní vůní červeného bobulového ovoce. Léto pokračuje!!!
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Północne Wybrzeże |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Różowe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Grenache |
| Zawartość alkoholu | 12,5% |
| Odmiana | Grenache, Carignane, Syrah |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 0 |





