Harlan Estate Red 2021 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Harlan Estate Red 2021 750ml
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |
Idealne w każdym momencie. Takie jest wino Harlan Estate Red z rocznika 2021. Nie bez powodu otrzymało 100/100 punktów od większości czołowych światowych recenzentów. Po degustacji naprawdę jest o czym wspominać.
Wino jest pod każdym względem oszałamiające. Ma gęsty fioletowy kolor i niesamowicie piękny aromat czarnej porzeczki, grafitu, fiołków, tytoniu i nutę miętowej czekolady. Jest średnio pełne do pełnego, fantastycznie zrównoważone i eleganckie. Ma niesamowicie długi i harmonijny finisz. Wspaniałe wino oparte na odmianie Cabernet Sauvignon. Doskonałe teraz i doskonałe do długotrwałego leżakowania.
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Czerwone cuvée |
| Zawartość alkoholu | 14% |
| Odmiana | 80% Cabernet Sauvignon 12% Merlot 8% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 4 |




