Aubert Sugar Shack Estate Chardonnay 2022 750 ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Aubert Sugar Shack Estate Chardonnay 2022 750 ml
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
Pro tvorbu tohoto vína ve vinařství vybraly speciální klon odrůdy Chardonnay, který se nejlépe hodí pro vinici Sugar Shack v Rutherfordu. Na nose i v chuti dominuje karambola, meloun Yubari, nektarinky, doplněné o tóny růže, zázvoru a mokrého křemene. Víno má bohatou strukturu, křupavou kyselinu a velmi dlouhý a mohutný závěr. Víno dokáže pozitivně zrát 10 - 15 let.
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Sugar Shack Estate |
| Obszar | Rutherford |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |




