Aubert Laurent Estate Chardonnay 2022 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Aubert Laurent Estate Chardonnay 2022 750ml
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |
1. ročník z této vinice byl v roce 2003. Víno je vrstevnaté, extraktivní a hluboké. Na nose i v chuti je víno intenzivní s tóny svěžích citrusů, limet, citronové kůry, doplněné o tóny medové plástve, včelího vosku a drcené horniny. Víno má atraktivní kyselinu a velmi dlouhý a elegantní závěr. Potenciál zrání tohoto vína je až 10 let.
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Lauren Vineyard |
| Obszar | Centralne Wybrzeże |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 0 |




