Aubert Larry Hyde & Sons Chardonnay 2022 750 ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Aubert Larry Hyde & Sons Chardonnay 2022 750 ml
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
Toto Chardonnay pochází z vinice, které se přezdívá "teplé místo na chladném místě". Hrozny z této vinice tak dosahují optimální fenolické zralosti při zachování vysokých kyselin. Na nose i v chuti převládá aroma žlutých broskví a citronového oleje, doplněné o tóny medu a divokých květin. Víno je bohaté a vrstevnaté s pikantní kyselinou a velmi dlouhým závěrem.
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |
| Apelacja | Winnica Larry Hyde & Sons |
| Obszar | Carneros |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2022 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 15,2% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 0 |




