Nickel & Nickel John C. Sullenger Cabernet Sauvignon 2021 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Nickel & Nickel John C. Sullenger Cabernet Sauvignon 2021 750ml
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
John C. Sullenger Cabernet Sauvignon 2021 disponuje krásnou vůní červených švestek a malin, kterou podtrhují jemné tóny koření a země otevírající se vrstvám šťavnaté chuti červeného ovoce. Klasické třísloviny z Oakville podporují plné, kulaté patro, zatímco měkké opečené dubové dřevo. a koření zvedají dlouhý, svůdný závěr.
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Oakville |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |

