Michael David Freakshow Petite Petit 2021 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Michael David Freakshow Petite Petit 2021 750ml
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |
Mohutné víno plné chutí čistého černého ovoce a vanilky, které obalují patro je směsí odrůd Petite Sirah a Petit Verdot. Na začátku se projevuje vůní švestek, ostružin a černých třešní a na patře se rozvíjí bohatá, sametová chuť ostružinového kompotu, kakaových bobů a vanilky. Tmavé, robustní a hluboce uspokojující.
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |
| Apelacja | Łodzie |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Petite Sirah |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | Petite Sirah, Petit Verdot |

