Lail Vineyards Welly Cabernet Sauvignon 2023 750 ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Lail Vineyards Welly Cabernet Sauvignon 2023 750 ml
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
Nazwa Welly nawiązuje do najmłodszego członka szóstej generacji rodziny. Cabernet ten ma intensywnie rubinową barwę z fioletowymi refleksami. W nosie i na podniebieniu dominują aromaty śliwek, jeżyn, czarnej porzeczki, prażonego kokosa i leśnej ściółki. Wino jest bogate i strukturalne, z wyraźną kwasowością, mocnymi taninami i bardzo długim, wielowarstwowym finiszem. Wino, które będzie pozytywnie dojrzewać w butelce przez kolejne 15-20 lat.
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 10 |
| Kwasowość | 8 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |




