Lail Vineyards Mole Hill Cabernet Sauvignon 2021 750 ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Lail Vineyards Mole Hill Cabernet Sauvignon 2021 750 ml
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
Mole Hill Cabernet Sauvignon to flagowy produkt winnicy Lail. Jest to wino pochodzące z wyższych partii góry Howell Mountain. Wino ma intensywnie rubinową barwę z fioletowymi refleksami. W nosie dominują ciemne owoce jagodowe, wraz z pieczonymi przyprawami i aromatem cedru. W smaku wino jest pełne, potężne, ale jednocześnie świeże, z nutami ciemnych owoców, jeżyn, cassis, czarnej porzeczki, gorzkiej czekolady, grafitu i humidorów. Wino ma mocne, ale dojrzałe taniny, pikantną kwasowość i bardzo długi, strukturalny finisz. Wino to będzie pozytywnie dojrzewać w butelce przez kolejne 15-20 lat.
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Howell Mountain |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 9 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 9 |


