Jan’s Family Wines Sauvignon Blanc 2023 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Jan’s Family Wines Sauvignon Blanc 2023 750ml
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
Svěží a živé bílé víno, které staví na čistotě projevu a výrazné aromatice typické pro kalifornský Sauvignon Blanc. Ve vůni dominují tóny citrusů, limetky a zeleného jablka, doplněné o jemné bylinné nuance a nádech tropického ovoce.
Na patře je víno lehké až středně plné, šťavnaté a energické, s osvěžující kyselinou, která mu dodává živost a pitelnost. V chuti se rozvíjejí citrusové a minerální tóny s lehkým dotekem broskve, které přecházejí do čistého, suchého a příjemně svěžího závěru.
Ideální volba pro letní dny i jako elegantní doprovod k lehkým jídlům.
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Sauvignon Blanc |
| Zawartość alkoholu | 13% |
| Odmiana | Sauvignon Blanc |
| Cukrowość | 1 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |

