Jan’s Family Wines Cabernet Sauvignon 2020 Limited Release 750ml
Opis produktu Jan’s Family Wines Cabernet Sauvignon 2020 Limited Release 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |
Výjimečné víno z limitované edice, které představuje to nejlepší z rodinného vinařství Jan’s Family Wines. Tento Cabernet Sauvignon pochází z pečlivě vybraných hroznů a byl vytvořen pouze v omezeném množství lahví, což mu dodává jedinečný charakter a sběratelskou hodnotu.
Ve vůni se otevírají hluboké tóny černého rybízu, zralých ostružin a sušených švestek, doplněné o elegantní nuance cedrového dřeva, tabáku a hořké čokolády. Dlouhé zrání v dubových sudech vínu propůjčuje jemnou vanilkovou linku a dokonale zakulacenou strukturu.
Na patře je víno plné, komplexní a dokonale vyvážené. Nabízí vrstevnatý projev tmavého ovoce, koření a ušlechtilých tříslovin, které se postupně rozvíjejí do dlouhého, sametově hladkého závěru.
Víno s výrazným potenciálem dalšího zrání, ideální pro výjimečné příležitosti i jako součást sbírky.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2020 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,8% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 9 |
| Kwasowość | 6 |
| Ciało | 9 |
| Tanina | 9 |

