Jacuzzi Family Vineyards Merlot 2014 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Jacuzzi Family Vineyards Merlot 2014 750ml
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
Ve vůni typické tóny švestek, malin a jemné náznaky hořké čokolády a tabáku. V chuti poté švestky, mák, svěží tóny kávy a plný, dlouhotrvající závěr.
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Carneros |
| Obszar | Dolina Sonoma |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2014 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Merlot |
| Zawartość alkoholu | 14,0% |
| Odmiana | 100% Merlot |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |

