Opis produktu Grgich Hills Zinfandel 2017 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |
Tento klasický Zinfandel začíná úvodními tóny jahod a svádí k pikantní vůni hřebíčku a pepře. Chuť odhaluje přidané vrstvy ostružiníku a krvavého pomeranče, které spolu s kyselinou zalévající ústa a vytesanými tříslovinami propůjčují cestu k lahodnému závěru.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,7% |
| Odmiana | 100% Zinfandel |

