Opis produktu Freeman West Sonoma Coast Pinot Noir 2021 750ml
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
Pinot Noir 2021 West Sonoma Coast připomíná mladé Savigny-lès-Beaune s jemnou vůní asijského koření, květinových tónů a mokré země. Na nevýrazném patře je patrná značná tříslovina, která se po dekantaci a delším ležení ve sklenici pěkně otevře. Třísloviny se zjemní a dají vyniknout dobře vyvážené kyselině a krásné chuti po bobulovém ovoci.
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |
| Apelacja | Wybrzeże Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Pinot Noir |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Pinot Noir |

