Opis produktu Fisher Vineyards Chardonnay 2021 750ml
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
Chardonnay 2021 Mountain Estate Vineyard vykazuje výraznou vůni jablečných květů, bílých květů, citronové kůry a citrusů. V chuti je komplexní s tóny citronové verbeny, včelího vosku a lehce vyzrálého zlatého lahodného jablka. Neuvěřitelně svěží a jasné víno ročníku 2021 nachází klasickou rovnováhu mezi kyselinou a strukturou. Úžasný ročník!
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Apelacja | Hrabstwo Sonoma |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |

