Chateau Montelena Chardonnay 2017 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Chateau Montelena Chardonnay 2017 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |
Nový ročník 2018 již brzy na našem eshopu. V případě zájmu můžete objednávat prostřednictvím eshopu nebo na info@californianwines.eu.
Ročník 2017 má krásné aroma zralých broskví, zeleného jablka, medu, vanilky, levandule a pomerančového květu, to vše s jemným nádechem jasmínu. V chuti je pevné, bohaté, s krásnou strukturou. Převažuje chuť kiwi, grapefruitu a měkké minerální tóny. V závěru je kulaté s tóny sladkého dubu a citronového tvarohu, který na patře zůstává i dlouho po napití.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2017 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,9% |
| Odmiana | 100% Chardonnay |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 2 |

