Chateau Montelena Cabernet Sauvignon 2018 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Chateau Montelena Cabernet Sauvignon 2018 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |
Tmavě granátové, ve sklenici téměř fialové, intenzita vůně tohoto vína je neodolatelná. Svěží bobulovité ovoce a sušené třešně se snoubí s bergamotem, levandulí, mátou, střelným prachem a šalvějí, aniž by jeden prvek dominoval nad druhým.
V chuti svěží a dynamické, s brusinkami, kolou a malinovým džemem. Kyselost je přesně soustředěná, v harmonii s pružnou, ale hutnou strukturou vína. Třísloviny zde slouží k povznesení, nikoliv k přehlušení rovnováhy textury, zralosti a charakteru vinice.
Opékané lískové oříšky a vanilka se objevují v pikantních tónech s houbami, černým pepřem a cedrem. Merlot ve směsi zde skutečně září s rebarborou, a sametovou hebkostí.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2018 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 14,2% |
| Odmiana | 98% Cabernet Sauvignon 11% Merlot 1% Cabernet Franc |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 7 |
| Tanina | 4 |


