Cannonball Cabernet Sauvignon 2010 Double Magnum 3000ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Cannonball Cabernet Sauvignon 2010 Double Magnum 3000ml
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
Tmavě karmínově zbarvené víno s aroma tmavých třešní, karamelu, moka a sladkého koření. Ovocná chuť červeného rybízu se sladkými tóny dubu, čerstvých třešní a tmavých bobulí se prolíná v plné tělo, které má jen tolik textury a kyselosti, aby zanechal dlouhý a svůdný závěr.
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2010 |
| Objętość | 3000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 6 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 4 |




