Breakfast Tasting Pack Bread and Butter Chardonnay 2021 5+1 750ml
Opis produktu Breakfast Tasting Pack Bread and Butter Chardonnay 2021 5+1 750ml
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
Bread and Butter nejenom k snídani, ale i k obědu a večeři. Plný styl Chardonnay s výraznou ovocnou linkou tropického ovoce. V chuti je víno kulaté, máslové s podtónem chlebové kůrky.
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |
| Apelacja | Kalifornia |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Białe |
| Rocznik | 2021 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Chardonnay |
| Zawartość alkoholu | 13,5% |
| Odmiana | Chardonnay |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 4 |
| Ciało | 6 |
| Tanina | 1 |




