Austin Hope Cabernet Sauvignon 2023 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Austin Hope Cabernet Sauvignon 2023 750ml
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
Głęboki rubinowy kolor z granatowymi refleksami. Zapach jest zdominowany nutami czarnej porzeczki, jeżyn i borówek z delikatnymi nutami fiołków, moka i suszonych przypraw. Na podniebieniu wino jest średnio pełne do pełnego, z nutami ciemnych owoców, cedru, goździków, gałki muszkatołowej i waniliowych strąków. Taniny są delikatne i jedwabiste, kwasowość jest świeża, a finisz jest bardzo długi. Bardzo zrównoważony Cabernet Sauvignon.
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
| Apelacja | Paso Robles |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Cukrowość | 2 |
| Dopraw | 8 |
| Kwasowość | 7 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 8 |
Alternatywy
Austin Cabernet Sauvignon 2023 750ml140.42 PLN




