Opis produktu Au Sommet Atlas Peak Cabernet Sauvignon 2013 750ml
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
Krásně vyvážený Cabernet Sauvignon je hutné, ale jemné červené víno s čokoládovým, ostružinovým a rybízovým charakterem. Tóny vlašských ořechů s nádechem cedrového dřeva. Střední až plné tělo, sametové třísloviny a hedvábný závěr. Skvěle se hodí k pokrmům, jako jsou dušená krátká žebra nebo steaky na grilu.
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |
| Apelacja | Atlas Peak |
| Obszar | Dolina Napa |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2013 |
| Objętość | 12000ml |
| Dominująca odmiana | Cabernet Sauvignon |
| Zawartość alkoholu | 15% |
| Odmiana | 100% Cabernet Sauvignon |

