Jan’s Family Wines Zinfandel 2023 750ml
Przykro nam, ale ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. W ofercie tej winnicy można wyświetlić nowe roczniki.
Opis produktu Jan’s Family Wines Zinfandel 2023 750ml
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |
Plné a výrazně ovocné víno, které dokonale vystihuje typický charakter kalifornského Zinfandelu. Ve vůni dominují tóny zralých ostružin, malin a švestek, doplněné o jemné kořenité nuance pepře a nádech vanilky z krátkého zrání v dubových sudech.
Na patře je víno šťavnaté, kulaté a dobře strukturované, s příjemně jemnými tříslovinami a lehce vyšším alkoholem, který je pro tuto odrůdu typický. V chuti se rozvíjí tmavé ovoce, lehké koření a jemný náznak čokolády, který přechází do středně dlouhého, hřejivého závěru.
Víno ideální pro neformální příležitosti i párování s výraznějšími pokrmy.
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |
| Apelacja | Dolina Napa |
| Obszar | Kalifornia |
| Kolor | Czerwone |
| Rocznik | 2023 |
| Objętość | 750ml |
| Dominująca odmiana | Zinfandel |
| Zawartość alkoholu | 14,5% |
| Odmiana | Zinfandel |
| Cukrowość | 3 |
| Dopraw | 7 |
| Kwasowość | 5 |
| Ciało | 8 |
| Tanina | 6 |

